Farby antygrzybiczne, grzybobójcze na zewnątrz

W tej kategorii znajdują się wszystkie produkty z dziedziny specjalistycznej chemii budowlanej przeznaczone do ścian zewnętrznych. Mamy do zaoferowania termoizolacyjne antygrzybiczne farby elewacyjne, płyny grzybo-i pleśniobójcze a także preparaty gruntujące. Nasze produkty zabezpieczają elewację przed rozwojem pleśni i grzybów. Są idealnym uzupełnieniem tradycyjnej izolacji, szczególnie w miejscach, które charakteryzują się podwyższoną wilgotnością.

Elewacyjne farby na pleśń, oprócz tego, że chronią budynek przed glonami grzybami i pleśnią, zabezpieczają go także przed wszelkimi zabrudzeniami, promieniowaniem UV, deszczem, zmianami temperatury. Farby zawierają mikrosfery szklane, które odbijają promieniowanie cieplne. Dzięki temu latem budynek chroniony jest przed przegrzewaniem się, a zimą ściany budynku wolniej się wychładzają. Dodatkowo oprócz tego, że farba spełnia funkcję ochronną, to podnosi także walory estetyczne budynku. Innowacyjne składniki zastosowane w farbie sprawiają, że kolor na elewacji nie płowieje i pozostaje intensywny przez cały okres. Żywotność elewacyjnej farby na wilgoć i grzyba jest gwarantowana na min. 10 lat. Jeśli mówimy o ścianach zewnętrznych, trzeba także wspomnieć o preparatach gruntujących. Polecane przez naszą firmę preparaty gruntujące zapewniają najwyższy stopień penetracji nanocząsteczek preparatu w głąb materiału. Preparaty przeznaczone są do gruntowania powierzchni np. cementowych, wapienno- cementowych tynków, tynków gipsowych, płyt g-k, wylewek, betonu.

Farby antygrzybiczne na zewnątrz zapewniają skuteczną ochronę przed rozwojem pleśni i grzybów, a intensywny kolor farby sprawi, że budynek będzie wyglądał estetycznie przed długi czas. Trzeba jednak zaznaczyć, że estetyczna elewacja to nie tylko zasługa dobrej jakościowo farby, ale także dobrze przygotowanego podłoża. Nie można więc zapomnieć o preparatach gruntujących, które regulują nasiąkliwość podłoża i stabilizują powierzchnię przeznaczoną do malowania.

 

 • Promocja!
  Wybierz opcje Wybierz opcje Szczegóły
 • Promocja!
  Brak w magazynie
  Wybierz opcje Szczegóły
 • Promocja!
  Antygrzybiczny i bakteriobójczy płyn ACTIVE R
  Wybierz opcje Wybierz opcje Szczegóły
 • Wybierz opcje Wybierz opcje Szczegóły
 • Wybierz opcje Wybierz opcje Szczegóły