Termoizolacyjne farby antygrzybiczne

Farby antygrzybiczne o właściwościach termoizolacyjnych są świetnym rozwiązaniem, by ograniczyć straty energii grzewczej w pomieszczeniu. Zwykła farba wchłania ciepło emitowane z kaloryfera, tymczasem nasze farby antygrzybiczne do wnętrz zawierają mikrosfery szklane, dzięki którym powłoka farby odbija promieniowanie cieplne. To powoduje, że pomieszczenie szybciej się nagrzewa i wolniej wychładza, zwiększając komfort cieplny.

Farby termoizolacyjne są idealne do malowania ścian, które sąsiadują z pomieszczeniami nieogrzewanymi. Sprawdzą się także w pokojach dziecięcych, zapewniając efekt tzw. ciepłej ściany. Farby termoizolacyjne to także hydrofobowe farby na wilgoć i grzyby, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach szczególnie narażonych na wilgoć takich jak kuchnia czy łazienka. Farby te zapobiegają skraplaniu się pary na ścianach, dodatkowo chronią ściany przed rozwojem grzybów i pleśni. Farby mają doskonałą zdolność krycia, nie chlapią przy nakładaniu i są odporne na szorowanie na mokro. Oprócz termicznych farb do wnętrz mamy do zaoferowana także termoizolacyjną antygrzybiczną farbę elewacyjną z powłoką chroniącą elewację przed glonami i grzybem. Farba nie tylko likwiduje istniejące pęknięcia, ale także zapobiega tworzeniu się nowych. Jej żywotność gwarantowana jest na minimum 10 lat.

Termoizolacyjne farby pleśniobójcze i grzybobójcze zapewniają komfort cieplny, tym samym zmniejszając straty cieplne w pomieszczeniach, ale także poprawiają mikrowentylację i zabezpieczają ściany przed groźnym dla zdrowia grzybem i pleśnią.

 • Promocja!
  Wybierz opcje Wybierz opcje Szczegóły
 • Promocja!
  Wybierz opcje Wybierz opcje Szczegóły
 • Promocja!
  Brak w magazynie
  Wybierz opcje Szczegóły