Farby elewacyjne o właściwościach antygrzybicznych

Farba elewacyjna oprócz tego, że podnosi walory estetyczne budynku, przede wszystkim musi spełniać funkcję ochronną. Wysokogatunkowa farba elewacyjna powinna zabezpieczać elewację przed glonami, grzybami i pleśnią, wszelkimi zabrudzeniami, promieniowaniem UV, deszczem, zmianami temperatury, mrozami, kwaśnymi deszczami i wyziewami przemysłowymi. Te wszystkie właściwości znajdują się w oferowanych przez naszą firmę farbach elewacyjnych o właściwościach antygrzybicznych.

Nasze elewacyjne farby antygrzybiczne zapewniają bardzo trwałą i bardzo elastyczną elewację. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii gwarantują bardzo dużą wytrzymałość elewacji, nie tylko likwidując istniejące pęknięcia, ale zapobiegając tworzeniu się nowych. Polecane przez nas farby hydrofobowe zawierają mikrosfery szklane, które odbijają promieniowanie cieplne. Dzięki temu farba odznacza się właściwościami termoizolacyjnymi, latem chroniąc przed przegrzewaniem się ściany, a zimą powoduje, że ściana wolniej się wychładza. Nasze termoizolacyjne antygrzybiczne farby elewacyjne to także maksymalna ochrona przed rozwojem grzybów i pleśni. Dzięki temu, że powłoka farby zawiera wolno uwalniające się środki grzybobójcze oraz mikrosfery szklane, pojawiająca się wilgotność jest natychmiast odprowadzana z powierzchni elewacji, rozwój grzybów jest skutecznie zahamowany.

Żywotność elewacyjnej farby na wilgoć i grzyba jest gwarantowana na min. 10 lat, po upływie tego czasu farba prawie nie zmienia właściwości fizyczno- mechanicznych. Farba oprócz tego, że pełni funkcje ochronne, wpływa także na zachowanie walorów estetycznych, dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników kolor na elewacji nie płowieje i pozostaje intensywny przed cały okres. Nasze farby są świetnym uzupełnieniem tradycyjnej izolacji, szczególnie w miejscach narażonych na dużą wilgotność, a także tam, gdzie nie ma możliwości docieplenia.

  • Promocja!
    Wybierz opcje Wybierz opcje Szczegóły
  • Promocja!
    Brak w magazynie
    Wybierz opcje Szczegóły