O nas

Home/O nas

Witamy  w świecie nowoczesnych produktów z zakresu chemii budowlanej stworzonych w  oparciu o najnowsze osiągnięcia inżynierii chemicznej.

Zawarta w naszej ofercie inwestycyjnej profesjonalna linia chemii budowlanej została stworzona na podstawie europejskiego projektu badań potrzeb i trendów w architekturze wnętrz. Badania wykazały bolączki respondentów dotyczące ilości różnorodnych materiałów wykończeniowych. Mnogość materiałów wykorzystywanych przy projektowaniu służących do wykończenia wnętrz przez projektantów , silny wpływ trendów ekologiczny i rosnące zapotrzebowanie na materiały naturalne wymuszają używanie coraz większej ilości produktów z zakresu chemii budowlanej , każdy produkt do innego materiału. Odpowiadając na tą potrzebę stworzyliśmy linię produktów uniwersalnych  , w których zastosowaliśmy najnowsze osiągnięcia inżynierii chemicznej do impregnowania, malowania, gruntowania większości materiałów i powierzchni ścian.
Wykazujemy , że użycie niewielkiej ilości bardzo dobrych jakościowo produktów zaspokoi w pełni potrzeby projektowe i wykonawcze rynku inwestycyjnego.
Zastosowanie każdego z naszych produktów podnosi nie tylko komfort użytkowania pomieszczeń, ale również gwarantuje profesjonalną aplikację, bardzo dobre krycie i wysoką plamoodporność.
Bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, aby nasze produkty były bezpieczne dla finalnego użytkownika i nie szkodziły środowisku wpisując się w trend ekologicznej odpowiedzialności producenta, architekta i wykonawcy promujemy używanie naturalnych materiałów do wykończenia wnętrz, którym nasze środki zapewniają trwałość i przedłużają żywotność.

 

 

Zobacz nasze produkty inwestycyjne 

 

AQUA CERAMIC Plus
zabezpieczający lakier do ścian

WIĘCEJ

 

ACTIVE MAT
super matowa farba
do ścian

WIĘCEJ

 

ACTIVE H PREMIUM
higieniczno-sanitarna farba do ścian

WIĘCEJ

 

ACTIVE NANO
grunt głęboko
penetrujący

WIĘCEJ

 

ACTIVE KWARC
podkład
gruntujący

WIĘCEJ